KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14623021
nr 1462 3021
Henrik Bager
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Gestalter. Signerad, daterad 1982. Olja på duk: 32x30 cm, yttermått inklusive ram: 34x32 cm
Kondition: smärre ramskada/märke
Henrik Bager, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:49:07
24/4 22:10:06